PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=986}

Sztorm

White Squall
7,3 10 557
ocen
7,3 10 1 10557
Sztorm
powrót do forum filmu Sztorm

potęga natury

ocenił(a) film na 8

Tonący żaglowiec zrobił na mnie potężne wrażenie - niby duża jednostka, a na morzu jak igła w stogu siana. Fabuła może niezbyt oryginalna, ale wciągająca.

ocenił(a) film na 9
krivan

''Fabuła może niezbyt oryginalna, ale wciągająca'' miej pretensje do Chistophera Sheldona ze nieprowadzil bardziej burzliwego zycia.... wkoncu film na faktach na co liczyles ? na piratow z karabifow?

ocenił(a) film na 8
saveferris

"liczyłaś" - nie miałam zamiaru Cię urazić - przykro mi, że zabolało - zapomniałam dodać, że film mi się podobał? Pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) film na 9
krivan

skąd pewnosc ze mnie twa wypowiedz urazila? co az taka rozpacz i bije z mojego posta? ;D

ocenił(a) film na 8
saveferris

Raczej irytacja - ale może niewłaściwie Cię zrozumiałam. Aha - oceniłam film 8/10, co wskazuje na to, że mi się podobał - nawet bardzo. :)

krivan

no tak miło, że ci się podoba ale wytłumacz o co chodzi w tym "Fabuła może niezbyt oryginalna" bo sam jestem ciekawy ?

ocenił(a) film na 8
krivan

Nie chcę nic mówić, ale "Albatross" nawet jak na żaglowiec był mały - miał 25 metrów długości.

krivan

Uwierz mi że sztorm na morzu robi wrażenie wtedy widać potęgę :D tonącego całe szczęście jeszcze nie widziałem ;) Christopher Sheldon nie miał życia jak gwiazda rocka ale cóż jest czymś w rodzaju legendy ;P a "Albatross" był akurat całkiem małym żaglowcem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones