Ryan Phillippe

Matthew Ryan Phillippe

7,4
7 669 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Phillippe

Czy nie uważacie , że jest to idealny kandydat na Christiana Grey'a?

Mortycja

Zdecydowanie TAK :)

Mortycja

boże gdzie wy macie oczy :( nie, nie nadaje się ...

Mortycja

za niski :D

Mortycja

Dokładnie! Odkąd zaczęłam czytać książkę, od razu przed oczami stanął mi Ryan.

Mortycja

Coś w tym jest....

Mortycja

nie zgadzam się ,Grey był przystojny i władczy,a Ryan w żadnym filmie nie zabłysnał,i nie jest przystojny,ale to kwestia gustu...W tej roli widze Ryana Gosling'a,może Ryan'a Reynolds no w najgorszym przypadku Roberta Pattinsona.

zuza_81

Matko... :-(

zuza_81

nie rozumiem fenomenu Gosling'a. sory ale koleś jest brzydki.
ale Ryan Phillipe to totalne ciacho :D

milka26

są gusta i guściki....ale jeżeli chodzi o Gosling'a,to zaczełam go lubić, jeszcze gdy nie było takiego szału na niego...

milka26

Może i brzydki, ale ma coś fajnego w sobie.

zuza_81

Patison zabiłby tą produkcję wystarczy, że książka była infantylna oczekuję od Greya więcej. Ja jestem zawiedziona, że roli nie dostał Ian Somerhalder ma właśnie w sobie ten pazur mimo, że jest aktorem młodego pokolenia.

zuza_81

Pattinson, Gosling? Błagam, tylko nie to. Nie wiem czym wywołany jest zachwyt nad Pattisonem, ale chyba nie jego wyglądem? Jeżeli chodzi o aktorów pasujących do roli Greya no to mi osobiście pasuje Mario Casas,Tyler Hoechlin, Ian Somerhalder no i Ryan Philippe. :) Nie pasuje mi natomiast aktor który faktycznie ma grać Greya, po prostu za nic nie mogę go utożsamić z tą postacią. :/

zuza_81

Ale z Pattinsonem to lekka przesada

Mortycja

zdecydowanie się zgadzam!! :) Tylko, że teraz to już niestety chyba troszkę za stary. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones