Ryan Phillippe

Matthew Ryan Phillippe

7,4
7 671 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ryan Phillippe

wszyscy pisza jaki on slodziutki ale biora pod uwage zdjecie z filmwebu lub stare filmy z jego udzialem typu szkola uwodzenia badz koszmar minionego lata przyznam ze wtedy koles byl przystojny ale moze by zamiescic tu jego najnowsze zdjecia lub obejrzec najnowsze filmy a dopiero potem sie wypowiadac bo teraz to on nie jest taki ,,piekny" kilkanascie kilo nadwagi itp a aktorow ocenia sie chyba nie jacy oni byli 10 lat temu a raczej jacy sa teraz wiec zalecam poszukanie jego najnowszych zdjec

Kathryn

sorry ale mysle ze przesadzasz! widzialam jego zdjecia i nie ma zadnej nadwagi [:)] szok. w szkole uwodzenia czy w koszmarze byl molody, teraz koles ma 31 lat wiec co ty bys chciala? zeby przez cale zycie wygladal jak szczeniak?:/ dojrzal i tyle. nie jest teraz przystojnym chlopcem ale przystojnym facetem. takie jest moje zdanie. pozdro

Kathryn

ej sorry ale ja chciałąm zauważyć że nie powinno oceniać sie ludzi na podstawie ich wyglądu!! No i co z tego że ma pare kilo nadwagi chociaż wątpię żeby to była prawda ale nawet gdyby to nie powinno nas to obchodzić. Nie wygląd śwaidczy o człowieku! Pisząc takie rzezcy zachowujesz sie jak jakaś zwykł prywmitywna pusta laska a co do filmów w których grał to też nie bierze sie pod uwage kilku ostatnich jeśli go oceniasz tylko cały dorobek!!!

luna14_2

dziekuja za pusta laske :) moj post jest odpowiedzia na ponizsze komentarze w ktorych 99 % osob lasek jak wolisz wypowiada sie jaki on slodziutki wiec one nie oceniaja go po wygladzie ? no racja oczywiscie ze nie :P one oceniaja gre aktorska alez oczywiscie :) moze przejrzy sobie forum i nie wyskakuj do mnie z takimi zarzutami bo wiekszosc opisuje jego wyglad (fakt faktem wyglad 7 lat temu bo wiekszosc nawet nie wie jak on teraz wyglada ) a nie gre aktorska, a ty widzialas jakies jego filmy najnowsze ze tak madrze sie wypowiadasz :)

ale przyznam ci racje :P NIKT oprocz MNIE nie ocenia go po wygladzie a te opisy jaki on slodziutki to oczywiscie opisy jego gry aktorskiej :P

sorrki ale przejrzyj sobie forum zanim na mnie nawrzucasz dlatego ze wyrazilam swoje zdanie dlaczego nie napiszesz tego przy kims kto pisze ze jest slodziutki bo tez tak uwazasz

wiesz co nie bede tracic czasu (cennego) na tlumaczenie tego takim g......a

do widzenia inteligentko

Kathryn

kathryn przyslij mi nowe fotki ryana bo przyznaje ze dawno nic o nim nie slyszalam ani go nie widzialam.
co do twojego komenta to masz racje - ty wypowiedzialas sie o jego wygladzie a zaczeli cie jechac ze wyglad nie jest najwazniejszy tylko aktorstwo. a czemu nie pojada sikajacych w majtki nastolatek ktore pisza o tym ze jest piekny? przeciez nie jego nadzwyczajna uroda sie liczy wedlug tych co sie burza tylko talent :P a laski sie podniecaja jego wygladem zamiast docenic gre aktorska - w ktorej ja uwazam ze jest swietny jak na tego typu aktora.
ludzie na forum kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie. to ze kathryn uwaza ze ryan wyglada teraz beznadziejnie nie trzeba zaraz zachowywac sie prymitywnie dlatego ze kogos to urazilo. chyba kazdy moze miec swoj gust i zdanie. nie napisala ze jest zlym aktorem tylko ze beznadziejnie teraz wyglada. to ze ktos uwaza inaczej to chyba moze to w kulturalny sposob napisac.

lady_m4ry_J_

wlasnie :) nie napisalam ze jest zlym aktorem bo uwazam ze jest swietny jako aktor :) wyrazilam tylko co mysle o osobach ktore pisza ze jest slodki biorac pod uwage filmy sprzed 7 lat bo teraz on nie wyglada tak slicznie jest przystojny ale nie az tak , wkurzyly mnie te komenty co pisali ze jest piekny i na tej podstawie go oceniali widzac tylko jeden film z jego udzialam a jak sie ocenia to przede wszystkim bierze sie pod uwage talent aktorski i caloksztalt tworczosci a nie wyglad , bo nie sadze zeby osoby piszace te posty typu jaki on piekny widzialy jego najnowsze filmy

ryan ostatnio nie dostaje jakis swietnych propozycji filmowych ale on nie ma czasu biorac pod uwage ze ma 2 dzieci a jego zona ma bardzo napiety plan (ma w przygotowaniu kilka filmow), on musi opiekaowac sie dziecmi , chociaz z nimi poprzebywac wiec odrzuca napewno niektore propozycje filmowe wiec teraz nic o nim nie slychac

Kathryn

najwazniejsze, ze jest kochajacym ojcem i mezem:) a w hollywood to rzadkosc:)

Integra_2

zgadzam się z przedmówczynią... ale Kathryn, (bez urazy), świetny, to trochę za dużo moim zdaniem powiedziane... bardzo go lubię, i uważam, ze jest bardzo dobrym aktorem, ale trochę mu jeszcze brakuje do czołówki.... kurcze, już 31 lat.. jak ten czas leci.... moim zdaniem, jego największym wyzwaniem będzie rola DOriana Graya- wtedy zauważy go szersza publicznosć, a postać jest bardzo wymagajaca- kto czytał książke, ten wie... mam nadzieję, że dobrze mu pójdzie...

nemezis

jakoś mi nie wygląda na grubaska:)

http://www.pudelek.pl/artykul/445 [www.pudelek.pl/artykul/ ...]


pozdrawiam

Kathryn

Widziałem go w "Chaos" u boku Wesley Snipes'a iiii.. wyglądał normalnie :P
Zawsze ten aktor kojarzył i będzie mi się kojarzyć ze "Szkołą.." poza tym jestem facetem więc może nie dostrzegam tych różnic wiekowych, które widzi w nim płeć piękna ;)

Yohnny

Ryan jest świetny jako aktor a do tego ciągle doskonale wygląda. Ten kto pisze, że ma nadwagę pomylił go chyba z kimś innym. Warto obejrzeć "Pięć palców". "Chaos" też polecam, no i oczywiście "Miasto gniewu"...
Przystojniak i coraz lepszy aktor.

Lukaszek_4

Zgadzam się,aktor z niego coraz lepszy:) "Pięć Palców" w jego wykonaniu znakomite."Miasto Gniewu" również , w "Chaosie" za dużo nie miał do zagrania ,ale z niecierpliwością czekam na film Clinta Eastwooda,mam przeczucie,ze po tym filmie Ryana wkońcu docenią!

ps. oto dowód ,ze nie jest grubaskiem:P

http://www.rcktman.com/Ryan_Phillippe.jpg [www.rcktman.com/Ryan_Ph...]

Kathryn

oglądałam film "Chaos" i uważam, że on cały czas bardzo dobrze wygląda i prawie się nie zmienieł od "szkoły uwodzenia"

Kathryn

A pamiętacie ten jego tyleczek w "Szkole Uwodzenia" jak sie odwrócił na basenie ??:D Oj to było ciachoooo :)

Kathryn

Nie oceniam jego charakteru ani gry aktorskiej, bo za bardzo tego nie znam. Natomiast muszę przyznać, że nie jest zły.
Mój chłopak miał długie czarne włosy a kiedy je ściął i teraz ma blond wygląda wypisz wymaluj jak ten facet (tylko że jest szczupły) ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones