Seth GreenI

Seth Benjamin Gesshel-Green

7,2
4 867 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth Green

w It (1990) był najwyższy że wszystkich dziecięcych aktorów , a teraz jest jak na dorosłego starsznie niski. dziwne że tak nagle przestał rosnąć? jakaś choroba?

Anicet

O Jezus, z człowieka chorego od razu zrobią. Tak się dzieje baardzo często, że ktoś śmiga ze wzrostem w wieku dziecięcym, a później się zatrzymuje i dalej nie rośnie. Oczywiście, że może być to też warunkowane innymi czynnikami, jednak takie przypadki się zdarzają ciągle. Osobiście mam bardzo dużo znajomych z podobną sytuacją, więc mnie to ani trochę nie dziwi.

smokexthat

No jeszcze dobrym wytłumaczeniem jest to, iż od większości dzieciaków w it był starszy o 2-3 lata. W tym wieku to duża różnica.

Anicet

Pewnie jak był mały to palił za dużo papierosów.

Anicet

widocznie w hollywood w przeciwieństwie do Twojej wsi wartości ludzi nie mierzy się w centymetrach. Wszyscy wielcy aktorzy mają max 170 cm

Anicet

Ja w podstawówce nabijałem się z niskich kolegów, a teraz niektórzy z nich są ode mnie wyżsi o głowę. A jeden z nich pali od drugiej klasy. Karma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones